Hakkımızda

Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve kişisel bilgilerinizi korumak için tüm önlemleri alıyoruz. Buna göre, kişisel bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı, iletişim kurduğumuz ve kullandığımızı anlamak için bu Politikayı geliştirdik. Alınan tüm kişisel bilgiler yalnızca siparişinizi doldurmak için kullanılacaktır. Bilgilerinizi kimseye satmayacağız veya yeniden dağıtmayacağız. Kişisel bilgilerin gizliliğinin korunmasını ve korunmasını sağlamak için işimizi bu ilkelere göre yürütmeye kararlıyız.

Temel bilgiler

  • Kişisel bilgi toplamadan önce veya toplandığı sırada, bilgilerin toplanma amaçlarını belirleyeceğiz.

  • Kişisel bilgileri, ilgili bireyin rızasını almadığımız veya yasaların gerektirdiği şekilde, yalnızca bizim hakkımızda belirtilen amaçları yerine getirmek ve diğer uyumlu amaçlar için toplayacak ve kullanacağız.

  • Kişisel bilgileri yalnızca bu amaçların yerine getirilmesi için gerekli olduğu sürece saklayacağız.

  • Kişisel bilgileri yasal ve adil yollarla ve uygun olduğunda ilgili bireyin bilgisi veya rızası ile toplayacağız.

  • Kişisel veriler, kullanılacak amaçlarla ilgili olmalı ve bu amaçlar için gerekli olduğu ölçüde doğru, eksiksiz ve güncel olmalıdır.

  • Kişisel bilgileri, kayıp veya hırsızlığa ve yetkisiz erişime, ifşaya, kopyalamaya, kullanmaya veya değişikliğe karşı makul güvenlik önlemleriyle koruyacağız.

  • Kişisel bilgi yönetimi ile ilgili politikalarımız ve uygulamalarımız hakkında müşterilere kolayca bilgi sunacağız.

  • Sizden ödeme kartı türü ve son kullanma tarihi ve ödeme kartı numaranızın son dört hanesi gibi sınırlı ödeme bilgilerini toplayabilir ve saklayabiliriz; ancak, tam ödeme kartı numaralarını toplamayız veya saklamayız. Üçüncü taraf ödeme işlemcimiz tüm işlemleri işler.

Bilgilerin Kullanımı

Bu bilgileri, hizmetlerimizi ve pazarlama çabalarımızı sağlamak, analiz etmek, yönetmek, geliştirmek ve kişiselleştirmek, kaydınızı, siparişlerinizi ve ödemelerinizi işlemek ve bu ve diğer konularda sizinle iletişim kurmak için kullanırız. Örneğin, bilgileri aşağıdakiler için kullanırız:

  • Dolandırıcılık ve şartlarımızı uygulamak da dahil olmak üzere yasaklanmış veya yasa dışı olabilecek faaliyetleri önlemek, tespit etmek ve araştırmak

  • Kitlemizi analiz edin ve anlayın, hizmetimizi geliştirin (kullanıcı arayüzü deneyimlerimiz dahil)

Bilgilerin Açıklanması

Bizim adımıza hizmet gerçekleştirmek veya size hizmet sunmamıza yardımcı olmak için diğer şirketleri, aracıları veya yüklenicileri ("Hizmet Sağlayıcıları") kullanıyoruz. Örneğin, pazarlama, reklam, iletişim, altyapı ve BT hizmetleri sağlamak, hizmetimizi kişiselleştirmek ve optimize etmek, kredi kartı işlemlerini veya diğer ödeme yöntemlerini işlemek, müşteri hizmetleri sağlamak, borç toplamak, verileri analiz etmek ve geliştirmek (kullanıcıların hizmetimizle etkileşimleri hakkındaki veriler dahil) ve tüketici anketlerini işlemek ve yönetmek için Hizmet Sağlayıcılarla etkileşime giriyoruz. Bu tür hizmetlerin sağlanmasına bağlı olarak, bu Hizmet Sağlayıcılarınız kişisel veya diğer bilgilerinize erişebilir. Hizmetlerini sağlamak dışında kişisel bilgilerinizi kullanmalarına veya ifşa etmelerine izin vermeyiz.